FAQ - Najczęściej zadawane pytania
Czego szukasz? Szablony współdzielone Panele aukcji Indywidualne szablony
  • Dlaczego do logowania mam użyć loginu i hasła z Allego?
  • Czy moje hasło jest przechowywane na serwerze niniejszego serwisu?
  • W jaki sposób serwis pomocniksprzedawcy.pl sprawdza poprawność danych logowania z serwisem allegro?
  • Czy bezpieczne jest logowanie się danymi podanymi w serwisie Allegro?
  • Co stanie się gdy hosting mojego szablonu wygaśnie?
  • Co stanie się gdy moje panele aukcji wygasną?
  • Czy korzystanie z darmowego okresu próbnego na panele aukcji niesie za sobą jakieś konsekwencje?
  • Czy korzystanie z serwisu jest płatne?
Dlaczego do logowania mam użyć loginu i hasła z Allego?

Wszystkie usługi dostępne w niniejszym serwisie są powiązane z serwisem Allego. Dlatego najwygodniejszym dla użytkownika rozwiązaniem jest korzystanie z loginu i hasła podanego w Allegro. Dzięki temu użytkownik nie musi zakładać nowego konta w niniejszym serwisie.

Czy moje hasło jest przechowywane na serwerze niniejszego serwisu?

Nie. Twoje hasło nie jest przechowywane tym ani na żadnym dodatkowym serwerze. Podczas logowania Twój login i hasło przesyłane są bezpiecznym protokołem do serwisu Allego po czy są usuwane.

W jaki sposób serwis pomocniksprzedawcy.pl sprawdza poprawność danych logowania z serwisem allegro?

Do weryfikacji poprawności logowania używana jest usługa WebAPI, którą udostępnia serwis Allegro. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie Allegro

Czy bezpieczne jest logowanie się danymi podanymi w serwisie Allegro?

Tak. Login i hasło na żadnym etapie nie są zapisywane przez niniejszy serwis. Serwis pomocniksprzedawcy.pl wielokrotnie badany był pod względem bezpieczeństwa, a transmisja z portalem Allegro jest szyfrowana.

Co stanie się gdy hosting mojego szablonu wygaśnie?

Na 30, 7 i 3 dni przed końcem hostowania szablonu zostaniesz o tym poinformowany mailowo. Wówczas będziesz miał możliwość przedłużenia jego hostowania. Jeśli tego nie uczynisz Twój szablon zamiast wyświetlania grafik wyświetli białe obrazy.

Co stanie się gdy moje panele aukcji wygasną?

Na 5 dni przed datą wygaśnięcia paneli miniatur zostaniesz o tym poinformowany mailowo. Wówczas będziesz miał możliwość przedłużenia ich działania. Jeśli tego nie uczynisz zamiast paneli wyświetlana będzie informacja o wygaśnięciu paneli. Wtedy panele można usunąć ze swojego szablonu lub wyłączyć wyświetlanie owej informacji. Można to uczynić po zalogowaniu się.

Czy korzystanie z darmowego okresu próbnego na panele aukcji niesie za sobą jakieś konsekwencje?

Nie. Każdemu użytkownikowi Allegro przysługuje miesięczny okres korzystania z paneli miniatur. Po tym okresiesie można przedłużyć ich działanie lub zwyczajnie zrezygnować.

Czy korzystanie z serwisu jest płatne?

Nie. Korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe. Są jednak usługi płatne. Te są odpowiednio oznaczone, a korzystanie z nich jest możliwe po wniesieniu opłaty.


Instrukcja obsługi sklepów PrestaShop
Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zbanowany. alexander@secretcats.pl